Любиша Тумбакович: "Мета Сербії — кваліфікуватися до фінальної частини чемпіонату Європи"

2271 02.07 2019   18:47
Фото - fss.rs

2 липня в белградському готелі "Хілтон" відбулася прес-конференція, на якій керівництво Футбольного союзу Сербії офіційно представило Любишу Тумбаковича як нового наставника "білих орлів". Участь у заході взяли президент ФСС Славіша Кокеза та віце-президент Ненад Бекович.

Головний тренер одного із суперників збірної України у відбірному циклі Євро-2020, віповідаючи на запитання журналістів, розповів про:

роботу в національній команді та її найближче завдання: "Це привілей і честь — бути головним тренером збірної нашої країни. Я приймаю чи не найбільший професійний виклик у моїй кар'єрі. Докладатиму максимальних зусиль, застосовуватиму всі свої знання для досягнення хорошого результату, а це насамперед — кваліфікація до фінальної частини чемпіонату Європи";

опальних гравців збірної Сербії: "Я ніколи не відмовлюся від виконавців, які можуть підсилити гру збірної. Я буду використовувати свої навички, досвід і харизму, щоб усі гравці відчували, що двері національної команди для них не зачинені. Це стосується й Луки Мілівоєвича та Матеї Настасича. Ми постараємося знайти з ними спільну мову й долучити їх до команди, щоб вони допомогли здобути результат. У мене є план на найближчі кілька місяців, і там мова йтиме не тільки про цих двох гравців. Є більше футболістів, з якими я буду розмовляти. Вони — наше багатство, ми робимо спільну справу заради нашої країни";

новий тренерський штаб: "Там точно будуть Александар Янкович та Дарко Белоєвич, а решту ми запросимо найближчими днями. Занадто великого тренерського штабу не буде, але він буде працездатним. У мене є велике бажання продовжити співпрацю з Батом Мирковичем. Наразі ми намагаємося переконати його долучитися до нас";

термін угоди: "Договір підписаний до 31 грудня 2021 року. Це свідчить про те, що стратегія ФСС полягає в тому, щоб спробувати досягти результату в більш тривалий період часу. Це професіональний підхід. У невеликий термін можна досягти лише незначного прогресу. Однак кожна поставлена, але не реалізована мета — це невдача. Ми постараємося спільно виконати наш план вже в цій кваліфікації, щоб вийти на чемпіонат Європи".

Нагадаємо, збірна Сербії виступає в одній відбірній групі Євро-2020 з Україною, Португалією, Литвою та Люксембургом.