Денис Попов: "Це моя перша зустріч з Андрієм Шевченком, враження хороші"

788 16.05 2021   15:16
Фото - Денис Руденко, Footboom

Захисник збірної України Денис Попов в коментарі пресслужбі УАФ поділився враженнями від першого дня підготовки національної команди до Євро-2020.

- Перш за все, дуже приємно, що тренери звернули на мене увагу й викликали до збірної. Це тільки початок, подивимось, як буде далі. Виклик до лав національної команди — великий шанс показати себе. Це моя перша зустріч з Андрієм Шевченком. Враження хороші. Під час тренування він підказував мені й зауважив, мовляв, нічого страшного, якщо навіть і помилишся іноді. Наступними днями будемо спілкуватися більше, і стане більш зрозуміло, чого тренери від мене очікують, - зазначив Денис Попов.

Нагадаємо, що свій перший контрольний поєдинок у рамках підготовки до Євро-2020 збірна України проведе в Харкові 23 травня з командою Бахрейну. У суботу збірна України розпочала навчально-тренувальний збір у Харкові в рамках підготовки до Євро-2020. Увечері на стадіоні "Сонячний" відбулося перше тренування, в якому взяли участь 25 гравців. Це були представники вітчизняних клубів, а також легіонери — Олександр Зубков та Євген Макаренко.

Читайте также: Андрей Шевченко: "Тренировать "Милан" было бы невероятно, я мечтаю об этом"