Андрій Павелко: "Найголовніше - вибудувати систему збірних, я довіряю Сергію Станіславовичу..."

400 07.06 2023   14:44
УАФ

Президент УАФ Андрій Павелко на пресконференції, присвяченій призначенню Сергія Реброва на посаду головного тренера збірної України, розповів про задачі національної команди у відборі Євро-2024, інформує пресслужба УАФ.

- Ми розуміємо, що потрапили до дуже складної групи у відборі Євро-2024. Буде фантастично, якщо ми напряму потрапимо у фінальний турнір. Чекаємо на якісну гру команди, яку бачитимуть наші вболівальники. Хлопці робитимуть усе від них залежне, аби виконати завдання — вийти на Євро. Упевнений, що наші гравці, як і наші воїни ЗСУ, які щодня показують усьому світу характер і мужність, виходитимуть на гру з переконаннями у своїх силах і здібностях, аби викластися на повну.

Є певні критерії для тих стадіонів і країн, де проходитимуть наші домашні ігри. Зараз ми готуємося у Словаччині, ведемо перемовини про інші матчі з різними країнами. Ми розглядаємо Німеччину, Польщу, Австрію. Будемо розглядати всі можливості для нашої команди, наших уболівальників. Дуже багато питань, у тому числі й безпекових. Із кожною країною, з якою ми ведемо перемовини, зараз відпрацьовуються питання. Трохи пізніше ми їх всіх оголосимо.

У нас національна збірна, дуже хотілося, щоб вона буда на всіх фінальних форумах — Євро-2024, ЧС-2026. Це головні завдання. Ми бачимо, яка зараз група, які попереду іспити в нашої команди. Найголовніше — вибудувати систему збірних. Тут я довіряю Сергію Станіславовичу, аби він повністю проаналізував юнацькі, молодіжні збірні, щоб ми дали систему, яка працюватиме , щоб усі перебували в одній системі координат під орудою штабу національної збірної. Я дякую Сергію Станіславовичу за те, що він береться за цю справу. Очікую, що через кілька років побачимо результати цієї роботи.

Хотів би подякувати нашим колегам із Німецького футбольного союзу за важливе рішення про проведення ювілейного матчу з нашою збірною. Зібрані гроші із цього матчу будуть перераховані на підтримку України. Дуже важливо, що своєю грою наша збірна допоможе наповнити стадіон у Бремені. Я впевнений, що стадіон буде повним, а гра буде важливою не лише інформаційно для тренерського штабу, а й загалом для України, адже такі ігри допомагають збирати гроші на ЗСУ та потреби нашої країни. Дякую нашим колегам із Німеччини, це дуже велика справа.

Читай також: Сергій Ребров: "Коли я побачу стан гравців збірної України, тоді вирішимо, скільки хвилин і хто гратиме"

 

Популярные новости