Сергій Ребров: "В першому таймі не тільки ми спали, але й Північна Македонія діяла дуже якісно"

736 17.06 2023   00:32
УАФ

Головний тренер збірної України Сергій Ребров прокоментував результат матчу з Північною Македонією (3:2).

– Вважаю, що дуже важлива та важка гра. Не мали достатньо часу, щоб щільно підготуватися, але я вдячний гравцям. Після першого тайму ми показали інший рівень гри. Важливі 3 очки, готуватимемося до Мальти.

– Вітаємо з першим офіційним матчем та вольовою перемогою. Головне питання: "Що було з командою у перші 50 хвилин?". Які аргументи ви знайшли у перерві? У нас у журналістів склалася думка, що команда "спала".

– Вважаю, що не тільки ми спали, а Північна Македонія діяла дуже якісно. Якщо подивитесь на склад цієї команди, то він дуже серйозний. У них досвідчені гравці, немає жодного футболіста U-21. Ця команда дуже досвідчена, у першому таймі контролювала гру. Після першого тайму ми перебудувалися. Важливим був гол Забарного, потім вже були впевнені у своїх силах.

– Сьогодні 24 збірних грали у відборі. Лише 2 з них грали матчі ще напередодні. З огляду свіжості чи не була зайвою та гра з Німеччиною?

– На мій погляд, якщо дивитися на перший тайм, то, мабуть, був цей матч зайвим. Але він дуже важливий для України. Я вдячний Німеччині, яка допомогла. Дивлячись на результат, вважаю, що була не зайвою.

– Македонська збірна перші 50 хвилин грала просто прекрасно та забила 2 голи, могла забити ще. Що трапилося після 55-ї хвилини?

– Вважаю, що це 45-та хвилина, коли ми почали діяти інтенсивніше. Після голу команда повірила, що ми можемо перемогти в цій зустрічі. Важливою була перерва, коли гравці переосмислили, що робити на полі.

За 5 днів ми зіграли лише 2 матчі. Це дуже мало часу, недостатньо. Так, багато пропускаємо, будемо працювати. Але більше забиваємо. Це важливіше, вигравати матчі та заробляти очки.

Не було інтенсивності. Це буває, це нормальні речі, коли футболіст не входить в гру. Це нормально, коли їх змінюєш. Вважаю, що на наступні матчі ці гравці будуть діяти більш інтенсивно.

– Про Коноплю. Чи просили ви його підключатися до атак, чи як так вийшло у другому голі?

– Так, просили підключатися. Він не тільки забив, але й впевнено зіграв в обороні, багато допомагав. Конопля сьогодні – один з героїв матчу.

– Що конкретно ви порадили гравцям у перерві?

– Як я казав, змінити темп гри, тому що Північна Македонія тримала дуже міцний темп. Ми повинні були грати як мінімум в такому ж. Були інші поради, але це було найважливіше. У першому таймі не було ніякого темпу гри.

Матвієнко? Я вирішив, що буде такий склад. Всі помиляються. Важливо, щоб команда допомагала. Вважаю, що не потрібно зараз казати про окремих гравців. Ми пропускали, ми забивали, але важливо, що сьогодні була команда, – сказав Ребров.

Читайте также: Отбор в Евро-2024. Северная Македония – Украина 2:3. Видео голов

Источник: Трибуна
Популярные новости