Рей Манай зі штрафного пробиває повз ворота.

Арбітр додав 3 хвилини.

90'

Фолить Піхальонок біля власних воріт...

88'

Зінченко обігрався з Маліновським, увійшов до штрафного, але удар суперник заблокував.

87'

Маліновському під удар скинули під праву ногу. Руслан пробив повз ворота.

85'

Ярмоленко з кількох метрів не забиває! Хоча і був офсайд.

84'

Албанія сіла всією командою та грає на відбій.

83'

Рей Манай після кутового не влучає у ворота!

81'

Замість Віктор Циганков - Олександр Зінченко (Україна)

81'

Замість Володимир Бражко - Руслан Маліновський (Україна)

80'

Поки щось знову навіть до воріт важко підійти...

77'

Замість Недім Байрамі - Арбер Ходжа (Албанія)

75'

Олександр Піхальонок вирішив пробити з-за меж штрафного - повз ворота.

73'

Замість Казім Лачі - Медон Беріша (Албанія)

72'

Замість Георгій Судаков - Андрій Ярмоленко (Україна)

72'

Замість Владислав Кабаєв - Олександр Піхальонок (Україна)

72'

Замість Микола Шапаренко - Владислав Ванат (Україна)

72'

Томас Стракоша грає на виході після подачі Циганкова зі стандарту.

68'

Попереджений Ясір Асані (Албанія) за фол на Миколенку.

67'

ГОЛ! Ясір Асані (Албанія) виводить гостей вперед. Манай прострелив з лівого флангу. Лачі не пробив, м'яч пішов на дальній кут штрафного, куди і набіг Асані.

65'

Тепер вже Судаков з-за меж штрафного після хорошої комбінації не влучає у дальній кут.

64'

Томас Стракоша тягне дальній і потужний постріл Бражка!

62'

Анатолій Трубін забирає м'яч після удару Ардіана Ісмаїлі!

61'

Небезпечний стандарт від Албанії. Забарний дограв до кінця і вибив на кутовий.

58'

Асллані влетів у коліно Бражку. Обидва на газоні...

56'

Як не забиває Циганков після шикарної швидкої атаки! Просто захисник встиг підставити голову під удар...

54'

ГОЛ! Ардіан Ісмаїлі (Албанія) швидко зрівнює після кутового. М'яч вдарився у Бражка, після чого першим добив Ісмаїлі.

54'

Трубін у грі! Рей Манай з-за меж штрафного пробив, але голкіпер тягне.

53'

Почала Україна швидше грати на половині суперника. Більше руху стало. І одразу почала з'являтися гострота.

52'

Миколенко прострелив, а удар Циганкова з розвороту заблокований.

49'

ГОЛ! Юхим Конопля (Україна) забиває!!! Нарешті пішли активні паси вперед. Судаков перевів на Миколенка, який одразу ще одну дальню передачу видав до штрафного. Яремчук не зіграв, але набіг Конопля і майже з лінії штрафного пробив у ближній кут. Ще й Стракоша не зміг потягнути.

47'

Рей Манай відмахнувся від Забарного. Арбітр все побачив.

47'

Кабаєв з лівого флангу входив до штрафного та спробував пробити - над воротами.

46'

Другий тайм розпочався!

Команди повертаються на поле.

45+1'

Перерва!

45+1'

Арбітр додав 1 хвилину.

44'

Бражко після подачі виграє повітря, але трохи не влучає у дальній кут!

43'

Знову албанці виграють повітря. Буде третій поспіль корнер.

43'

Не виходить нічого витиснути з кутового. Але буде ще один.

43'

Нарешті! Пройшла нарешті вертикальна атака! Зарабний віддав дальній пас через центральну зону, Циганков у дотик скинув, а Яремчук пробив у ближній кут. Голкіпер потягнув.

42'

А що Україна? А у України жах у нападі. Яремчук вже навіть без м'яча грає. Поки команда зробить кілька пасів заради пасів в центрі поля, суперник встигає сісти і потім одразу втрата. Зовсім немає швидких атак.

40'

Казім Лачі п'ятою після подачі кутового влучає у сітку! Ще один момент у гостей.

40'

Крістіан Асллані метрів з десяти пробиває в ближній кут майже під саму штангу! Трубін відбиває!

37'

Казім Лачі на газоні. Лікарі вже допомагають.

35'

Томас Стракоша починає потроху вже тягнути час.

32'

Запасні гравці України вже розминаються. Акцент на Зінченку.

31'

Албанія тим часом створює третій момент. Пройшла подача на дальню штангу на Асані, за яким не встежив Миколенко. Пощастило, що була далі скидка, а не удар головою.

30'

Нічого не виходить у України в нападі. Поки в більшості вже звичний контроль заради контролю.

26'

Яремчук біля штрафного суперника у боротьбі з двома (!) суперниками фолить у нападі... Якось так...

24'

Албанія в нападі зараз виглядає набагато гостріше, хоча м'яч у ногах українців більшість часу.

24'

Рей Манай в офсайді.

21'

Казім Лачі не зміг пробити метрів з десяти після подачі з лівого флангу. Албанець просто не влучив по м'ячу... Другий момент у суперника.

19'

Повний контроль у України в першій та другій третинах. А от далі вже важко проходити.

15'

Був хороший задум від Шапаренка з Судаковим. Якби ще пас п'ятою на Миколенка пройшов, тоді був би вихід на ворота.

12'

Багато у України зараз довгих передач. Ще й боротьбу виграють захисники албанців.

9'

Момент у албанців! Казім Лачі метрів з 15-ти не влучає у дальній нижній кут воріт. Питання: як йому дозволили пробити?

7'

Віктор Циганков протягнув м'яч з власної половини по центру, але пас на Судакова виявився заслабким.

6'

Щось на початку багато втрат у України в підготовчій стадії атак.

4'

Роман Яремчук та Мараш Кумбулла боролися у повітрі та впали. А арбітр зафіксував офсайд.

1'

Перша ж атака України. Віктор Циганков робив подачу до штрафного, але Томас Стракоша м'яч забрав до рук.

1'

Матч розпочався!

Щось новеньке. Перший раз до цього придираються арбітри.

Затримка зі стартом. Яремчуку треба замінити гетри...

Название: Украина Год основания: Страна: Украина Тренер: Сергей Ребров
Предыдущий матч команды Украина был сыгран против Украина - 26.06.2024, в рамках турнира Евро-2024 и закончился победой команды Бельгия.

Серии матчей в турнире

• Серия поражений команды Украина в рамках Лиги наций составляет 2 матча
  • Безвыигрышная серия команды Украина в рамках Лиги наций составляет 3 матча
  • Забивная серия команды Украина в рамках Лиги наций составляет 2 матча
  • Серия матчей в рамках Лиги наций, в которых команда Украина пропускает голы, составляет 2 поединка
Название: Албания Год основания: Страна: Албания Тренер: Силвиньо
Предыдущий матч команды Албания был сыгран против Албания - 24.06.2024, в рамках турнира Евро-2024 и закончился победой команды Испания.