Владімір Цоуфал виграє повітря у Судакова.

Двічі поспіль чехи відбиваються після кутового. Буде третій.

Не вдається українцям пробити після подачі кутового.

Арбітр додав 6 хвилин.

89'

Замість Лукаш Черв - Алекс Крал (Чехія)

86'

Олександр Піхальонок одразу міг забивати після передачі Мудрика! Захисники заблокували, а голкіпер потім відловив.

85'

Замість Олександр Зінченко - Олександр Піхальонок (Україна)

84'

ГОЛ! Георгій Судаков (Україна) забиває головою після шикарної подачі Циганкова на дальню штангу!

83'

Могли чехи і четвертий забити з метру. Просто щастить Трубіну.

81'

Попереджений Роман Яремчук (Україна). Швидко...

80'

Замість Томаш Хори - Патрік Шик (Чехія)

80'

Замість Павел Шульц - Васіл Кушей (Чехія)

80'

ГОЛ! Пенальті реалізував Томаш Соучек (Чехія)

79'

Замість Тарас Степаненко - Руслан Маліновський (Україна)

79'

Замість Владислав Ванат - Роман Яремчук (Україна)

78'

Арбітр призначає пенальті. Але за руку у Матвієнка... До моменту з Мудриком справа навіть не дійшла.

77'

Томаш Хори просить пенальті. Арбітр йде дивитися ВАР.

76'

Багато подач від чехів.

73'

Циганков п'ятою підрізав м'яч у руки голкіперу.

72'

Мудрик не забиває з гострого кута! Трохи Михайло не влучив у кут. Зінченко хороший пас віддавав.

71'

Мартін Вітік після вкидання ауту пробив головою над воротами.

70'

Попереджений Георгій Судаков (Україна). Врізав ліктем Черву.

69'

Замість Андрій Ярмоленко - Віктор Циганков (Україна)

69'

Замість Микола Шапаренко - Георгій Судаков (Україна)

68'

Попереджений Ярослав Зелени (Чехія). Врізав Ярмоленку по ногам ззаду.

67'

Лукаш Черв з-за меж штрафного пробиває над воротами.

66'

Ондржей Лінгр одразу потрапляє у офсайд.

66'

Замість Вацлав Черни - Адам Гложек (Чехія)

65'

Замість Лукаш Провод - Ондржей Лінгр (Чехія)

64'

Ванат був в сантиметрах від дублю! Форвард не дивом не влучає у ближній кут після подачі зі стандарту.

64'

Попереджений Томаш Соучек (Чехія) за фол на Миколенку.

63'

Не проходить розрізна передача від Шапаренка після затяжною позиційної атаки. Цікаво було.

62'

Матей Коварж спершу грає на виході кулаком, а потім і забирає повторну подачу.

60'

В другому таймі Україна вже активніше почала діяти.

57'

Не проходить подача Мудрика з кутового.

56'

Ух, удар Ярмоленка заблоковано. Дуже перспективно було.

54'

Попереджений Вацлав Черни (Чехія). Знову на Мудрику, який вбігав від захисників.

51'

Не пройшов удар через себе від Мудрика! Далі удар Миколенка вже заблокували.

48'

Попереджений Мартін Вітік (Чехія). Фолив на Мудрику.

48'

Попереджений Ладіслав Крейчі (Чехія). Пропустить наступний матч.

47'

Ванат відмахнувся від Зелени. Арбітр розмовляє з форвардом.

46'

Другий тайм розпочався!

Команди повертаються на поле.

45+3'

Перерва!

45+2'

ГОЛ! Павел Шульц (Чехія) робить дубль! Після пожежі у штрафному України Шульц опинився першим на підборі. Першим дотиком підробив, а другим майстерно пробив під штангу. Трубін навіть не бачив удару...

45+1'

Арбітр додав 2 хвилини.

44'

Ух, момент у чехів на рівному місці. Поганий прийом Зінченка у власному штрафному завершився ударом в дотик від Соучека - поруч з воротами.

42'

Знову дуже надійна гра Трубіна на виході. Анатолій сьогодні у порядку.

39'

Вацлав Черни з-за меж штрафного пробив поруч з дальньою штангою!

37'

ГОЛ! Владислав Ванат (Україна) зрівнює рахунок!!! Шапаренко подав з лівого флангу, а Ванат набіг та з лінії воротарського пробив головою! І це із суперниками, які зі зростом 190+ см.

35'

Момент у України! Після кутового Забарний влучає у поперечину!

35'

Мартін Вітік вибиває подачу Мудрика. А далі був Ванат...

34'

Трубін добре грає на виході та забирає подачу зі стандарту.

32'

Нарешті Мудрика побачили з м'ячем і на швидкості. Двох пройшов та загострив. Прикро, що ударом не закінчилося.

28'

Нічого поки у України не виходить в нападі. Команда розгублена...

25'

Ванат з Ярмоленком намагаються високо накривати суперника.

21'

ГОЛ! Павел Шульц (Чехія) забиває після помилки Шапаренка. Микола у власному штрафному подарував м'яч Цоуфалу, який одразу пробив. Шульц у підкаті на дальній штанзі підставив ногу та замкнув.

19'

Тепер вже низом господарі розігрували комбінацію, яка завершувалася пасом до штрафного. Пощастило, що без удару.

17'

Трубін забирає м'яч після удару Провода! Це момент!

16'

Багато довгих та високих передач, що на користь лише чехам. Україні треба опускати м'яч вниз.

13'

Фолять чехи в нападі. І Степаненку дісталося, і Матвієнку.

10'

А тепер момент у України! Удар Ваната заблокований, а спроба Тимчика - повз ворота.

10'

Анатолій Трубін рятує Україну! Прогавив Тимчик ривок Зелени. Пощастило, що голкіпер вийшов та перекрив радіус удару.

8'

Микола Матвієнко зміг пробити після стандарту - над воротами.

5'

Ванат падав у чужому штрафному, арбітр поштовху не побачив.

5'

Поки господарі володіють ініціативою.

2'

Одразу чехи почали завантажувати м'яч вперед в надії на перевагу в зрості.

1'

Название: Чехия Год основания: Страна: Чехия Тренер: Иван Гашек
Предыдущий матч команды Чехия был сыгран против Грузия - 07.09.2024, в рамках турнира Лига наций и закончился победой команды Грузия.

Серии матчей в турнире

• Забивная серия команды Чехия в рамках Лиги наций составляет 3 матча
  • Серия матчей в рамках Лиги наций, в которых команда Чехия пропускает голы, составляет 8 поединков
Название: Украина Год основания: Страна: Украина Тренер: Сергей Ребров
Предыдущий матч команды Украина был сыгран против Украина - 07.09.2024, в рамках турнира Лига наций и закончился победой команды Албания.