Замість Вінісіус Жуніор - Арда Гюлер (Реал Мадрид)

83'

Замість Кіліан Мбаппе - Браїм Діас (Реал Мадрид)

82'

Ледь після рикошету від прострілу Вінісіуса м'яч не залітає у ворота Аталанти! Міг бути розгром.

77'

Замість Родріго - Лука Модрич (Реал Мадрид)

75'

Ух, Мілітао не дозволяє Годфрі проштовхнути м'яч у ворота.

74'

Хуан Муссо відловлює удар Родріго!

71'

Мілітао не зміг пробити головою після кутового.

71'

Замість Сеад Колашинац - Мітчел Баккер (Аталанта Бергамо)

68'

ГОЛ! Кіліан Мбаппе (Реал Мадрид) забиває свій перший гол у новій команді! Беллінгем видав під удар пас, а Мбаппе поцілив у дальній кут.

66'

Джуд Беллінгем знову не пробиває Муссо! Голкіпер тримає Аталанту досі у грі.

64'

Попереджений Берат Дьїмсіті (Аталанта Бергамо)

62'

Замість Шарль де Кетеларе - Матео Ретегі (Аталанта Бергамо)

62'

Замість Давіде Дзаппакоста - Бен Годфрі (Аталанта Бергамо)

62'

Дивом після кутового м'яч не залітає у ворота Аталанти. Беллінгем влучив у захисника, від якого м'яч летів вже у порожні ворота. Муссо зміг дострибнути та дістати.

61'

Вінісіус не забиває! Муссо один в один виграє дуель.

59'

ГОЛ! Федеріко Вальверде (Реал Мадрид) замикає в порожні ворота простріл від Вінісіуса! Бразилець зробив цей гол своїм дриблінгом та чудовим пасом.

57'

Пройшло закидання на Лукмана, однак один в один пройти захисника не вийшло. Так перспективну нагоду італійці і втратили.

56'

Джуд Беллінгем лівою нового з-за меж штрафного пробиває над воротами.

53'

Не проходить подача Родріго з кутового.

49'

Ух, трохи не проходить гострий пас Вінісіуса на Мбаппе.

47'

Сейвище від Куртуа! Голкіпер витягується та дістає м'яч з-під дальньої стійки після удару Маріо Пашалича головою.

46'

Другий тайм розпочався!

Команди повертаються на поле.

45+2'

Перерва!

45+1'

45+1'

Родріго влучає у поперечину після неочікуваного пасу Вінісіуса!

45'

Адемола Лукман з кутового подає точно у руки Куртуа.

42'

Попереджений Вінісіус Жуніор (Реал Мадрид). Наступив супернику на ногу.

41'

Фолить Джуд Беллінгем в атаці. Поки щось не все виходить у мадридців.

36'

Попереджений Джуд Беллінгем (Реал Мадрид) за фол на голкіперу.

35'

Джуд Беллінгем отримав шикарне закидання, прийняв на плеча та трохи не встиг проштовхнути повз голкіпера! Муссо першим накрив м'яч! При тому англієць влетів у голкіпера і сам ледь не отримав травму коліна.

34'

Адемола Лукман ледь не вибіг один на один з Куртуа. В останній момент Мілітао встиг підчистити.

29'

Аталанта почала підтискати. Це вже цікаво.

27'

Едерсон пробиває повз ворота.

25'

Поперечина допомагає Куртуа! Мілітао підставив голову, від якої м'яч ледь не залетів у власні ворота. Ось це вже момент у італійців.

24'

Тібо Куртуа та Орельєн Чуамені не зрозуміли друг друга. Через це французу довелося вибити м'яч за межі поля.

21'

Реал продовжує повністю контролювати хід зустрічі.

17'

Вінісіус Жуніор трохи не дотягується до прострілу. Це вже було небезпечно.

15'

Федеріко Вальверде протягнув правим флангом і прострелив, а під удар Мбаппе кинувся захисник.

13'

Адемола Лукман прострілює точно у руки Куртуа.

12'

При тому повністю на рівному місці. По повтору навіть не скажеш, що був настільки серйозний контакт із Менді.

11'

У Давіде Дзаппакоста розсічення голови. Лікарі на полі.

9'

Попереджений Едерсон (Аталанта Бергамо) за фол на Вальверде.

6'

Провалився лівий фланг Реалу. Давіде Дзаппакоста вже увійшов до штрафного та прострілював, але арбітр зафіксував фол у нападі.

3'

Мадридці одразу починають контролювати м'яч. Аталанта всією командою на власній половині.

1'

Название: Реал Год основания: 1902 Страна: Испания Тренер: Карло Анчелотти
Предыдущий матч команды Реал был сыгран против Боруссия - 01.06.2024, в рамках турнира Лига Чемпионов и закончился победой команды Реал.

Серии матчей в турнире

• Победная серия команды Реал в рамках Суперкубка УЕФА составляет 2 матча
  • Беспроигрышная серия команды Реал в рамках Суперкубка УЕФА составляет 2 матча
  • Забивная серия команды Реал в рамках Суперкубка УЕФА составляет 6 матчей
Название: Аталанта Год основания: 1907 Страна: Италия Тренер: Джанпьеро Гасперини
Предыдущий матч команды Аталанта был сыгран против Аталанта - 02.06.2024, в рамках турнира Чемпионат Италии и закончился победой команды Фиорентина.