События матча

90+5'

Кінець матчу!

90+3'

ГОЛ! Олександр Караваєв (Динамо Київ) все ж робить рахунок розгромним! Гарно відкрився Дубінчак, вийшов на ворота та замість удару покотив на хід партнеру. Караваєв не схибив.

90+1'

Арбітр додав 5 хвилин.

90+1'

Александар Йованович тягне дальній постріл Олександра Пихальонока!

90'

Попереджений Светозар Маркович (Партизан Белград)

89'

На повторі провели лінію - сантиметровий офсайд...

88'

Денис Попов забиває після подачі зі стандарту! Ось тільки арбітр піднімає офсайд...

86'

Владислав Супряга влучає в поперечину! Це міг бути розгром.

84'

Нічого господарі не витискають з кутового.

83'

Замість Александар Філіпович - Натан Де Медіна (Партизан Белград)

78'

Замість Маріо Юрчевич - Нікола Антич (Партизан Белград)

78'

Замість Владислав Ванат - Владислав Супряга (Динамо Київ)

76'

Господарі вже більше по інерції атакують. "Динамо" спокійно захищається.

71'

Замість Віталій Буяльський - Олександр Андрієвський (Динамо Київ)

70'

Замість Микола Шапаренко - Джастін Лонвейк (Динамо Київ)

70'

Замість Андрій Ярмоленко - Владислав Кабаєв (Динамо Київ)

69'

ГОЛ! Пенальті реализував Владислав Ванат (Динамо Київ)

68'

Так, підтвердили на ВАР.

67'

Чекаємо підтвердження ВАР.

66'

Арбітр призначає пенальті за фол на Ванаті! Форвард виходив один на один з голкіпером, але Светозар Маркович в підкаті завалив українця.

65'

Замість Го Йон Чун - Неманья Трифунович (Партизан Белград)

65'

Замість Гаяс Захід - Бібрас Натхо (Партизан Белград)

65'

Замість Альдо Калюлю - Ксандер Северіна (Партизан Белград)

61'

Вище почав вмикати пресинг "Партизан". Через це у "Динамо" стало більше втрат на власній половині поля.

58'

Попереджений Александар Філіпович (Партизан Белград)

57'

Гаяс Захід зі штрафного пробиває точно у руки Бущану.

54'

Дуже прикра травма Дячука. Захисник старт сезону проводив на хорошому рівні.

54'

Замість Максим Дячук - Крістіан Біловар (Динамо Київ)

53'

Так, це травма. Готується заміна. Швидка допомога на полі.

51'

Максим Дячук після того, як підсів суперник, сильно впав на ліве плече. Захисник кричить від болю... Схоже на серйозну травму...

50'

Знову ледь Салдана не забив головою з меж воротарського. Пощастило, що відверто погано пробив повз ворота.

47'

Штанга рятує "Динамо"! Салдана зміг головою пробити після подачі з лівого флангу.

46'

Другий тайм розпочався!

Команди повертаються на поле.

45+1'

Перерва!

45+1'

Арбітр додав 1 хвилину.

45'

Ще один небезпечний удар від Волошина. І знову з офсайду.

44'

Салдана головою пробиває над воротами.

42'

Ще один кутовий у "Динамо" не проходить. Ванат не зміг виграти боротьбу на ближній штанзі.

39'

Невдалий кутовий від киян.

37'

Високим темпом гри на полі поки навіть не пахне... "Динамо" контролює м'яч у власне задоволення.

33'

Микола Шапаренко трохи з-за меж штрафного не влучає у дальню дев'ятку!

32'

Невдало Віталій Буяльський подав кутовий.

31'

Александар Філіпович вибиває на кутовий простріл Дубінчака.

30'

"Динамо" набагато якісніше тримає м'яч. У суперника зовсім немає моментів.

26'

Віталій Буяльський зі стандарту подає точно у руки голкіперу.

24'

Знову Дячук виграє повітря у власному штрафному.

21'

Блокується удар Волошина. Ще й офсайд у Назара був.

20'

Альдо Калюлю головою пробив далеко від воріт.

16'

ГОЛ! Андрій Ярмоленко (Динамо Київ) відкриває рахунок після подарунку суперника. Здавалося, що атака закінчилася, однак Калюлю замість пасу на партнера вивів Ярмоленка один на один з голкіпером. Андрій без проблем пробив воротаря.

16'

Дячук виграє повітря біля власних воріт.

15'

Дуже спокійний старт поєдинку у нас. Навіть ударів по воротам немає.

11'

Кутовий у господарів. Після того, як Дячук заблокував удар, Попов вибив м'яч.

10'

Дячук фолить на чужій половині поля. Арбітр поки тільки усно попереджає.

6'

Кияни намагалися провести швидку контратаку, але загальмували перед штрафним майданчиком. Довелося відкочуватися до центру поля.

3'

Салдана влітає у Бущана в момент вибивання м'яча. За таке і картку можна показати.

1'

Матч розпочався!

Команди виходять на поле.

Состав команд

Информация о командах

Команда хозяев
Команда гостей
Название: Партизан Год основания: 1945 Страна: Сербия Тренер: Александар Станойевич
Предыдущий матч команды Партизан был сыгран против Динамо - 23.07.2024, в рамках турнира Лига Чемпионов и закончился победой команды Динамо.

Серии матчей в турнире

• Серия поражений команды Партизан в рамках Лиги Чемпионов составляет 2 матча
  • Безвыигрышная серия команды Партизан в рамках Лиги Чемпионов составляет 5 матчей
  • Серия матчей в рамках Лиги Чемпионов, в которых команда Партизан пропускает голы, составляет 4 поединка
Название: Динамо Год основания: 1927 Страна: Украина Тренер: Александр Шовковский
Предыдущий матч команды Динамо был сыгран против Динамо - 23.07.2024, в рамках турнира Лига Чемпионов и закончился победой команды Динамо.