Полесье - Олимпия: прямая трансляция матча

Лига Конференций 2024/2025. Квалификационный этап. 2-й раунд. Ответные матчи / /

События матча

90+7'

Кінець матчу!

90+4'

Замість Пітер Агба - Таліссон (Олімпія)

90+3'

ГОЛ! Іван Дурдов (Олімпія) остаточно добиває житомирян. Впав гравець, який опікав Дурдова, після чого Іван спокійно в дотик пробив. Ще й Кудрик погано зіграв на лінії...

90+1'

Замість Богдан Кушніренко - Еміль Мустафаєв (Полісся)

90+1'

Арбітр додав 7 хвилин.

90'

Гуцуляк з-за меж штрафного пробиває над воротами.

86'

Попереджений Богдан Михайличенко (Полісся)

85'

Олег Кудрик тягне удар в ближній нижній кут!

84'

Так тягнути час ще вміти треба...

83'

Дві хвилини вже надають допомогу голкіперу. Резервний навіть пішов розминатися.

81'

Цього разу Будківський з метру не зміг пробити. Матевж Відовшек першим зіграв у м'яч.

80'

Кауа Пайшау влучає в захисника, від якого м'яч ледь не залітає у ворота!

77'

Тепер Богдан Кушніренко після кутового вже не влучає у ворота!

76'

Пилип Будківський з метру головою не влучає у ворота! Дуже небезпечний кутовий від житомирян.

74'

Двічі поспіль не проходить подача від Гуцуляка.

71'

Богдан Михайличенко з правого флангу змістився в центр та пробив у руки голкіперу.

70'

Замість Рауль Флоруц - Марко Брест (Олімпія)

69'

Замість Таллес - Артем Козак (Полісся)

69'

Замість Адмір Брістрич - Пилип Будківський (Полісся)

65'

Замість Діно Коїч - Іван Дурдов (Олімпія)

65'

Замість Педро Лукас - Діого Пінту (Олімпія)

65'

Замість Реда Бултам - Неманья Мотика (Олімпія)

64'

Рауль Флоруц зі стандарту не влучає у ворота.

63'

Як Таллес не замикає на дальній штанзі простріл від Пайшау! Це гольовий момент!

62'

Попереджений Рауль Флоруц (Олімпія)

61'

На цей раз нічого "Олімпія" не витискає з кутового.

60'

Богдан Кушніренко вибиває м'яч за межі поля. Буде другий кутовий поспіль.

58'

Богдан Кушніренко не влучає по воротам головою після подачі Назаренка зі стандарту.

57'

Замість Лукас Тейлор - Артем Смоляков (Полісся)

57'

Замість Борис Крушинський - Кауа Пайшау (Полісся)

56'

Таллес не дотягнувся головою до подачі від Михайличенка.

54'

Реда Бултам не влучає у ближній нижній кут воріт Кудрика.

53'

Штанга рятує "Олімпію"! Матевж Відовшек вже не тягнув удар головою Гуцуляка.

52'

Матевж Відовшек кулаками грає на виході.

52'

Ніхто з партнерів не зміг замкнути на дальній штанзі накидання від Крушинського.

49'

"Полісся" намагається активно накривати суперника на його ж половині поля.

46'

Другий тайм розпочався!

Команди повертаються на поле.

45+3'

Перерва!

45+3'

Олександр Назаренко чи то пробивав з кутового в ближній кут, чи то подача так не вийшла, але буде удар від воріт.

45+1'

Арбітр додав 3 хвилини.

45'

Дуже невдала подача від Михайличенка. Схоже, так і закінчиться перший тайм.

42'

Гуцуляк на дальній штанзі з меж воротарського не зміг замкнути простріл Назаренка!

40'

Ледь "Олімпія" вдруге не забиває. Педро Лукас прострілив вздовж воріт, однак ніхто не замкнув.

39'

Дві спроби житомирян пробити заблокували захисники. Треба хоч з такого починати та більше загострювати.

38'

Дуже дивне рішення арбітрів. Тейлора при спробі обіграшу завалили, а фол лайнсмен показав у сторону українців... Це замість небезпечного штрафного.

35'

Таллес слабенько з-за меж штрафного пробиває над воротами.

33'

Мало ударів у "Полісся". Так різницю в два голи не відіграєш.

29'

Назаренко подав кутовий, але Богдан Кушніренко не влучив у ворота ударом головою.

25'

Рауль Флоруц заліз у офсайд.

23'

Впав темп гри у нас. Поки житомиряни більше катають м'яч у центрі поля.

19'

Назаренко подав стандарт, але ніхто з партнерів не зміг пробити. У підсумку суперники ледь не організували контратаку.

14'

Матевж Відовшек відловлює удар Гуцуляка зі зміщенням у центр.

11'

ГОЛ! Рауль Флоруц (Олімпія) зрівнює рахунок! Сарапій жахливо програв боротьбу один в один. Флоруц спокійно обробив, обіграв у штрафному майданчику та пробив в ближній нижній кут. Так грати у захисті один в один забороняється законом!

10'

Адмір Брістрич не зміг прийняти закидання в штрафному суперника. Був потенційний небезпечний момент.

5'

Гості заробили стандарт. Рауль Флоруц  взявся бити - точно в стінку.

1'

ГОЛ! Богдан Кушніренко (Полісся) забиває в першій атаці! Назаренко прострелив з лівого флангу, а Кушніренко набіг на пробив у дальній верхній кут воріт!

1'

Название: Полесье Год основания: Страна: Украина Тренер: Имад Ашур
Предыдущий матч команды Полесье был сыгран против Олимпия - 25.07.2024, в рамках турнира Лига Конференций и закончился победой команды Олимпия.

Серии матчей в турнире

• Серия поражений команды Полесье в рамках Лиги Конференций составляет 2 матча
  • Безвыигрышная серия команды Полесье в рамках Лиги Конференций составляет 2 матча
  • Серия матчей в рамках Лиги Конференций, в которых команда Полесье пропускает голы, составляет 2 поединка
Название: Олимпия Год основания: 1911 Страна: Словения Тренер: Виктор Санчес дель Амо
Предыдущий матч команды Олимпия был сыгран против Олимпия - 25.07.2024, в рамках турнира Лига Конференций и закончился победой команды Олимпия.