События матча

90+3'

Кінець матчу!

90+3'

Драмбаєв сильно віддав, а Соса ще й не побіг... Так і не змогли організувати вихід на ворота.

90+1'

Арбітр додав 3 хвилини.

90'

Невдало іспанці подають кутовий.

89'

Сосі трохи не вистачило, щоб перекинути голкіпера. Але був він у офсайді...

88'

Хуанмі сфолив проти Кліщука, який перед цим виграв дуель один в один у Діао.

86'

Подвійний сейв від Кліщука. Спочатку відбив перед собою удар Пабло Форнальса, а потім і добивання Ассане Діао.

82'

Ассане Діао в підкаті влучає у голову Романчука... Дивне рішення захисника на газоні грати головою. Пощастило, що без пошкодження обійшлося.

79'

Темп вже повністю впав. Нікому вже нічого не треба.

78'

По фолить в атаці.

75'

Могло бути 4:0... Провалився Дібанго, звідки пішов чи то удар, чи то простріл від Перро, який відбив Кліщук. Добре, що ніхто не добив.

71'

Замість Юрій Вакулко - Дмитро Хомченовський (Кривбас)

70'

Ассане Діао прострілює точно у руки Кліщуку.

68'

Замість Родрі - Хуанмі (Бетіс)

67'

Артур Микитишин метрів з 30 пробив в сантиметрах від ближньої дев'ятки! А могло і залетіти...

63'

Родрі невдало подає кутовий, після чого ще й удар його заблокували.

60'

Замість Айтор Руїбаль - Ассане Діао (Бетіс)

60'

Замість Абде Еззальзулі - Пабло Форнальс (Бетіс)

59'

Замість Максим Луньов - Деніел Соса (Кривбас)

59'

Замість Олег Кожушко - Артур Микитишин (Кривбас)

58'

Абде Еззальзулі не влучає у дальній кут! Він точно знущається... Андрій Понєдєльнік нічого не зміг зробити.

57'

Олександр Романчук підключився на стандарт, але не влучив у ворота.

56'

Навіть при 3:0 Бетіс активно вмикає пресинг.

51'

Ледь не проходить закидання на Айтора Руїбаля. Пощастило, що форвард не зміг обробити м'яч.

47'

Олександр Драмбаєв після стандарту не зміг пробити з меж воротарського.

46'

Другий тайм розпочався!

46'

Замість Дієго Льоренте - Роман Перро (Бетіс)

46'

Замість Бандейра - Андрій Понєдєльнік (Кривбас)

46'

Замість Денис Кузик - Жан-Морель По (Кривбас)

Команди повертаються на поле.

45+2'

Перерва!

45+1'

Арбітр додав 2 хвилини.

45'

Знову Абде ледь не забиває! Головою не влучає у ворота.

43'

ГОЛ! Абде Еззальзулі (Бетіс) добиває криворіжців. Тепер провалився спочатку центр, а потім і фланг Дібанго. Кліщук на виході наче зіграв у м'яч, але той опинився у Абде. Півзахисник Бетіса забивав вже у порожні ворота.

41'

ГОЛ! Абде Еззальзулі (Бетіс) своїми гол+пас відправляє Кривбас вже в нокаут. Знову провал оборони, Бандейра не встиг накрити суперника.

40'

ГОЛ! Айтор Руїбаль (Бетіс) забиває після прострілу Абде. А почалося вже з обрізки Луньова, який намагався розігнати атаку. Суперник отримав одразу багато простору, чим і скористався.

38'

Джонні та Джихад Бізімана зіткнулися головами. Лікарі на полі.

37'

Не проходить подача Бізімани з кутового.

36'

Кузик просив пенальті за поштовх. Арбітр не згоден.

34'

Ектор Бельєрін замикає штангу після прострілу Абде! Влучив у сітку з зовнішнього боку.

31'

Щось почали чудити захисники Бетіса. Навіть голкіпер від цього розгубився. Якби ще витиснути вдалося щось з цього епізоду.

29'

Пожежа була невеличка... Абде Еззальзулі хитнув Бандейру та прострелив, але Ікер Лосада відпустив м'яч. Цим і скористався Дібанго. Якби іспанець зміг пробити, це був би гольовий момент.

27'

Всі пішли пити воду.

24'

Ікер Лосада після перехоплення пробив з-за меж штрафного - точно у руки Кліщуку.

22'

Шикарна діагональ Вакулка на Дібанго ледь не прийшла. Руй Сілва вийшов із воріт та зіграв головою.

20'

Не проходить простріл від Кузика. Непогано Кривбас атакує в першому таймі. Ще б гол швидше забити...

16'

Подача Бізімани на ближню штангу вже не проходить.

16'

Знову Руй Сілва грає на виході. Тепер не так вдало, буде ще один кутовий.

15'

Руй Сілва грає на виході. Буде ще один кутовий у криворіжців.

14'

Як не забиває Кривбас! Олександр Драмбаєв розігнав атаку і вирізав на лінію штрафного, а Бандейра з кількох метрів влучив у штангу!

13'

Натан вирішив здалеку пробити - повз ворота.

12'

Заробили іспанці стандарт. Пішла подача на Абде, але далі простріл був заблокований.

8'

Ектор Бельєрін прострілював, а Серхіо Альтіміра не влучив у ворота метрів з 13.

7'

Луньов подавав кутовий. Захисники вибили на ближній штанзі.

6'

Кутовий Бетіса призводить до... офсайду. І таке буває.

5'

Момент у господарів! Айтор Руїбаль розвертався та пробивав вже з меж штрафного. До кінця дограв Стецьков та заблокував.

2'

Андрій Кліщук на Кожушка робив довгу передачу. Олег побіг, поборовся і навіть аут біля воріт суперника виборов.

1'

Матч розпочався!

Команди виходять на поле.

Информация о командах

Команда хозяев
Команда гостей
Название: Бетис Год основания: 1907 Страна: Испания Тренер: Мануэль Пеллегрини
Предыдущий матч команды Бетис был сыгран против Алавес - 25.08.2024, в рамках турнира Чемпионат Испании и закончился победой команды Бетис.

Серии матчей в турнире

• Победная серия команды Бетис в рамках Лиги Конференций составляет 2 матча
  • Беспроигрышная серия команды Бетис в рамках Лиги Конференций составляет 3 матча
  • Забивная серия команды Бетис в рамках Лиги Конференций составляет 3 матча
Название: Кривбасс Год основания: 1925 Страна: Украина Тренер: Юрий Вернидуб
Предыдущий матч команды Кривбасс был сыгран против Горняк - 25.08.2024, в рамках турнира Чемпионат Украины и закончился вничью.