Мирон Маркевич: Суддя придумав щось, видно, не хотів, щоб був додатковий час

1274 11.05 2016   19:53
fcdnipro.ua

Головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич прокоментував поразку своєї команди у матчі-відповіді 1/2 финалу Кубка України від "Зорі" (0:2).

"Якщо чесно, футбола було мало, більше було боротьби й бажання. Така кубкова гра, але нажаль ми не змогли виставити той склад, який хотіли, Чігринський, Зозуля і Матос – то завеликі втрати для такої гри. Ну, де тонко – там і рветься, тому такі помилки дитячі в обороні не дали нам змоги попасти у фінал" - зазначив Маркевич у післяматчевому флеш-інтерв'ю телеканалу "Футбол 1".

"Чим зумовлені емоції останніх хвилин – призначенням штрафного чи накопились якісь інші речі? Ні, ну який там штрафний. То просто суддя вже придумав там щось таке, видно, не хотів, щоб був додатковий час... (посміхається) Тому дав штрафний. Але справа не в штрафному – ми не зіграли так, як можемо грати. Я повторюю ще раз: нажаль, нам прийшлось перекроїти склад.

Заміна Політило на Безуса? Так, я відразу побачив, що Політило не попав у гру, тому й випустили Безуса - хотіли, щоб він зіграв ефективніше в пас, тому що було дуже багато довгих передач. Воно не проходило, то було видно відразу.

Поведінка Зозулі після матчу? Я, чесно кажучи, не бачив, що він там робив. Нам Зозулі сьогодні дійсно не хватало на полі, він міг у грі завести команду, його нам не вистачало. А що там було після гри – чесно кажучи, я не хочу коментувати, бо я не бачив.

Так, намагалися заспокоїти хлопців на останніх хвилинах, і я, і мої помічники, але знаєте – такі штрафні не можна призначати в кінці гри. Тому, напевно, такий був сплеск емоцій.

Я подякував футболістам прямо після гри за те, що вони себе вели достойно, я маю на увазі протягом другого кола, проявили характер, порядність, тому що грали до кінця, й мені нема, що їм закинути. А що програли – то футбол, нічого страшного.

Щодо майбутнього – я поки що ніяких рішень не приймаю, тому що не знаю результатів зустрічі [з президентом], як хазяїн клубу далі буде займатись командою. А тоді вже будемо думати – що й як", - резюмував керманич "Дніпра".