Товариський матч. "Рух" (Винники) – "Фрам" (Данія) 0:0. "Сухий" перегляд

3773 06.03 2019   14:18
Официальный сайт "Руха" (Винники)

"Рух" (Винники) – "Фрам" (Данія) 0:0

"Рух": Ільщенков, гравець на перегляді, Марушка, Лобай, Сідней, Б. Баранець (Чепелюк, 71), Копина, Русин, Грисьо, Габріель (гравець на перегляді, 71), Петров.

Сьогодні, 6-го березня "Рух" провів перший спаринг на другому турецькому зборі. Суперником жовто-чорних був норвезький "Фрам", інформує прес-служба клубу. Попри тотальну перевагу і добру порцію гольових моментів львівська команда не змогла вразити ворота норвежців.

Вже на першій хвилині підопічні Леоніда Кучука могли відкривати рахунок. Сідней класно навісив у штрафний майданчик, але Петров не зумів замкнути передачу партнера. Норвежці спробували відповісти швидким випадом, але рухівці ліквідували наступ суперника. В епізоді ледь не отримав пошкодження Сідней, якого агресивно атакував хавбек "Фрама". За декілька хвилин Борис Баранець віддав класну проникаючу передачу на Петрова, але той не зміг приборкати "смугастого".

На 21-й хвилин Грисьо небезпечно побив з 18-ти метрів – м’яч пролетів далеко від штанги. "Рух" продовжив контролювати хід гри, намагаючись пройти захист суперника за допомогою позиційних атак. На 28-й хвилині матчу рухівці мали нагоду забити після подачі з кутового, але "Фраму" вдалося відбитися. За декілька хвилин підопічні Леоніда Кучука притисли суперника до воріт, але норвежцям вдалося заблокувати два потужні удари.

Другий тайм теж розпочався доволі активно. Рухівці почали високо пресингувати суперника та заслужили на штрафний удар метрів з 17-ти. Петров, який заробив цей штрафний, взявся його виконувати – після сильного удару м’яч пролетів над поперечиною. "Фрам" спробував побудувати гру через швидкі атаки, але "жовто-чорні" легко читали наміри суперника та не дозволяли йому підійти до своїх воріт.

На 65-й хвилині капітан "Фрама" сфолив біля свого штрафного майданчика, за що отримав другу жовту картку та покинув поле. Оскільки матч був товариським, замість нього на поле вийшов інший гравець. До м’яча підійшов Русин – вище воріт.

Наприкінці матчу "Рух" знову отримав право на штрафний поблизу штрафного майданчика суперника. Русин виконав подачу на ближню стійку, але захисник "Фрама" був на м’ячі першим. Лобай у боротьбі з ним отримав невелике ушкодження, але зміг продовжити гру.

Домінування "Руху" не відобразилося на табло, у результаті – нульова нічия. Нагадаємо, сьогодні о 16:00 "Рух" зіграє ще один товариський матч зі "Славією" (Мозир, Білорусь).