Руслан Костишин: "Денис пробив погано, майстром пенальті був Селезньов"

775 11.04 2021   23:31
Автор: Footboom
Фото - "Шахтер"

Головний тренер "Колосу" Руслан Костишин прокоментував результат матчу против "Олімпіка", в якому ковалівці здобули вольому перемогу з рахунком 2:1.

-Ми мали перевагу в плані гри першим номером, це було видно. Кожен тренер вибирає план на гру, "Олімпік" гарно спрацював на контратаках, нам прийшлося відігруватися. Потім ми більше додали, я задоволений нашою реакцією на ситуацію. В першому таймі ми створили багато моментів, в другому таймі до пенальті. Після цього розгубилися, слава богу, що забили з кутового. В нас не було моментів. Треба розбиратися, чому так вийшло, я думаю, це психологія. Коли давить результат, ти спішиш, робиш довги передачі, коли не треба їх робити.

Якщо за великим рахунком, ми весь матч контролювали гру, хай не ображається "Олімпік". Можливо, вони іншої думки.

-Чи задоволені ви замінами, як вони спрацювали?

-Не скажу, що повністю задоволений. Можна відмітити Хльобаса, який після довгої перерви проявив себе і створив пару моментів, заробив пенальті. Решта розтворилася. Важко входити. Не скажеш, що вони виходять байдужі чи не хотять грати. Сьогодні заміни вийшли якісь суєтливі.

-На скільки ще вистачить Вадима Мілька, враховуючи вік, в якій він формі?

-Дивилися фільм, де Бред Піт казав: "Чим старше – тим краще"? Він насолоджується кожним днем, за характером це той футболіст, якому кожне тренування в радість. Коли тобі 35 – тобі збори в радість, бо ти розумієш, що, можливо, вони вже останні, на які ти поїхав.

-Чи не йокнуло в вас серце, коли Денис пробивав пенальті?

-Я знав, куди він буде бити. Чесно кажучи, він пробив погано. Він завжди б’є низом, або в один, або в інший кут. Рідко він м’яча підіймає догори. Пробив неякісно, але забив. Було з "Динамо" так, що Задоя пробив класно, але Бойко потащив. Це – фортуна. Рідко хто пенальті б’є гарно. Був Жека Селезньов – він майстер, від нього це не забереш.

-Наступна гра против "Дніпра-1"…

-Такі ігри вже в нас на емоціях. "Дніпро-1", потім "Ворскла", "Десна", "Олександрія", "Динамо". Може нам легше буде, бо результат тиснути не буде. Грати першим номером в чемпіонаті України важко, потрібні якісні футболісти, інше поле. Зараз ігри підуть дуже цікаві.