Сергій Лавриненко: "Іноді "Дніпру-1" було доволі непросто з нами"

458 07.10 2023   18:12
Офіційний сайт "Вереса"

Головний тренер "Вереса" Сергій Лавриненко в коментарі пресслужбі клубу оцінив гру команди в матчі 10-го туру чемпіонату України з "Дніпром-1" (0:2).

- Гру можна умовно поділити на два тайми. До перерви ми дуже багато помилялися. Звідси і пропущені м'ячі. Елементарні помилки, які реалізував суперник. Але після другого пропущеного голу команда отримала друге дихання, ми краще контролювали м'яч. Я задоволений грою у другому таймі. Але щоб брати очки у матчі з таким суперником - не можна припускатись таких простих помилок.

Щодо командної взаємодії - я задоволений. Щодо результату - звісно настрій в нас негативний. Але й Дніпро-1 - це дуже потужний суперник. Це команда, яка здобула срібні медалі в минулому сезоні, де грають гравці збірної України. На фоні такого суперника ми гідно виглядали. Іноді Дніпру-1 було доволі непросто з нами. Потрібно більше працювати, щоб не допускати таких помилок. Віримо, що здобуватимемо очки в наступних матчах.

В нас є кадрові проблеми. Перед грою ушкоджень зазнали Микола Гайдучик і Денис Світюха, які не змогли нам сьогодні допомогти. Також досі травмовані Андрій Блізніченко і Віталій Дахновський. Максим Марусич два дні перед грою температурив. Тому в нас не було альтернативи в атаці. Не вистачає зараз атакувальних гравців. Єдиний фланговий півзахисник - це Владислав Шарай. Але і він сьогодні зазнав ушкодження. Були змушені міняти його. Сподіваємося, що травмовані швидко повернуться і це зробить нас сильнішими.

Сьогодні другий матч в кар'єрі на рівні УПЛ відіграв молодий Роман Ковалюк. Дуже задоволений його діями. Він молодець, багато працює над собою і подає хороший приклад іншим молодим футболістам. Зараз команда отримає декілька вихідних. Контрольних ігор не буде. Це пов'язано з великою кількістю травмованих. Дамо відпочити команді і готуватимемося до наступної гри через тренування.

Читай також: Олександр Філіппов: "Я довго чекав на цей гол - він мені був потрібен"