У Лондоні, на стадіоні "Стемфорд Брідж", відбувся благодійний матч на підтримку України - Game4Ukraine: як пройшов захід

559 06.08 2023   08:23
U24

У Лондоні, на стадіоні "Стемфорд Бридж", відбувся благодійний матч на підтримку України - Game4Ukraine. Цей поєдинок організували екстренер збірної України Андрій Шевченко, а також півзахисник національної команди Олександр Зінченко, інформує "Суспільне спорт".

Благодійний матч Game4Ukraine проходитив у межах ініціативи, яку підтримав фонд президента України Володимира Зеленського - UNITED24. Під час гри збирали кошти для відбудови Михайло-Коцюбинського ліцею на Чернігівщині, що був зруйнований російською армією у березні 2022 року.

Участь у благодійному поєдинку взяла низка провідних футболістів. Зокрема, за команду Шевченка мали зіграти Майкл Ессьєн, Діда, Джермейн Дефо, Массімо Оддо, Джанфранко Дзола, а за команду Зінченка - Єнс Леманн, Джолеон Лескотт, Пер Мертезакер, Робер Пірес, Йон Арне Ріісе та інші. Приїхали на поєдинок і ексфутболісти збірної України Сергій Ребров, Євген Левченко та Жуніор Мораєс, а також чинний гравець "Челсі" Михайло Мудрик.

Перед стартом поєдинку на "Стамфорд Бридж" пролунало звернення президента України Володимира Зеленського, у якому він подякував учасникам матчу та Великій Британії за допомогу під час війни.

Перший тайм між командами закінчився нічиєю 1:1. Рахунок відкрив Марк Нобл, після чого наприкінці першої половини зустрічі його зрівняв Кларенс Зеєдорф, пробивши у дальній верхній кут воріт.

У другому таймі у складі команди Зінченка вийшов ексзахисник "Шахтаря" Даріо Срна, що нині працює у структурі клубу. Він ж відзначився другим голом: хорват замкнув контратаку.

Матч між командами у підсумку закінчився внічию 2:2. Наприкінці тайму його зрівняв ексфутболіст збірної Франції Вільям Галлас.

Щодо українців, то обмежений час на полі провели Олександр Зінченко та Михайло Мудрик (через майбутню залученість у старті АПЛ). Зокрема, Мудрик мав можливість відзначитися, однак з-за меж штрафного майданчика пробив у перекладину.

Читай також: Game4Ukraine. Синя команда — Жовта команда 2:2. Відеоогляд матчу

Читай також: Генштаб ЗСУ: Оперативна інформація станом на 06.00 06.08.2023