Греція (U-19) - Україна (U-19) 3:1. Три пробоїни після перерви

Греція (U-19) - Україна (U-19) 3:1

Голи: 52, 77, 86 - Корнієнко 37.

Україна (U-19): Кожухар, Сухар (Сафронов, 88), Корнієнко (Авраменко, 60), Бондар, Снурніцин, Веремієнко, Дришлюк (Бєляєв, 67), Мусолітін (Хахльов, 60), Ременюк (Кащук, 67), Козиренко (Булеца, 67), Кулаков (Супряга, 60).

Як повідомив офіційний сайт ФФУ, у другому виїзному спарингу в рамках підготовки до еліт-раунду Євро-2018 юнацька збірна України U-19 поступилася одноліткам з Греції.

Нагадаємо, перший контрольний поєдинок завершився перемогою синьо-жовтих (1:0), однак цього разу підопічним Олександра Петракова поталанило менше. У Салоніках грекам вдалося взяти реванш у однолітків зі збірної України.

Рахунок у матчі на 37-й хвилині відкрив захисник донецького "Шахтаря" Віктор Корнієнко. Однак по перерві команда господарів забила три м'ячі — на 52-й, 77-й та 86-й хвилинах.

Контрольні матчі з греками були репетицією для нашої збірної перед еліт-раундом Євро-2018. За вихід до фінальної частини континентальної першості Україна позмагається з командами Румунії, Швеції та Сербії. Ці поєдинки відбудуться в Румунії 21-го, 24-го та 27 березня. На Євро потрапить тільки переможець групи.