Товариський матч. Україна (U-16) - Бельгія (U-16) 2:0. Впевнений реванш

Україна (U-16) - Бельгія (U-16) 2:0

Голи: Волошин 5, Попов 46.

Україна (U-16): Друі, Боль (Савчук, 67), Мампассі, Роман (Булеза, 67), Очеретько, Волошин (Векленко, 73), Вересюк (Попов, 41), Лебедєв, Антонюк (Кілик, 73), Махиня (Хлань, 55), Маленков (Козик, 55).

Попереджені: Мампассі (30), Антонюк (34), Попов (47), Очеретько (53), Лебедєв (61), Волошин (65), Хлань (80+3).

Як інформує прес-служба ФФУ юнацька збірна України (U-16) провела в Києві другий товариський матч проти однолітків із Бельгії. За два дні після поразки від бельгійців у першій товариській грі (0:2) юнацька збірна України взяла реванш і здобула першу перемогу під керівництвом Олександра Петракова, який лише кілька місяців тому розпочав формування команди юнаків 2003 року народження.

На другий матч "синьо-жовті" вийшли вже з іншим настроєм, зробивши правильні висновки після поразки. Із перших хвилин господарі увімкнули швидкість, пресинг та змусили суперника приділяти увагу лише обороні. Проти такого тиску гості не встояли, і вже на 5-й хвилині українці повели в рахунку: після гарної атаки м’яч у сітку ударом головою доправив динамівець Назар Волошин.

Після забитого голу "синьо-жовті" не стали грати на утримання результату, а продовжили діяти комбінаційно, змушуючи бельгійців майже не думати про контргру. Добре українцям вдався й дебют другого тайму. За шість хвилин по перерві господарі зробили вагому заявку на перемогу, забивши другий м'яч. Після розіграшу кутового й атаки другим темпом вони знову виграли другий поверх, на якому вдало зіграв одноклубник Волошина Кирило Попов.

Наступного разу юнацька збірна України (U-16) збереться в жовтні, щоб 23-го та 25-го числа провести два спаринги в Італії.